
Гайковерт ударний GRAPHITE Energy+ 18В безщітковий 2600об·хв 330Нм 1/2" без АКБ та ЗП (58G028-1)
2 546 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39541
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ударний безщітковий гайковерт 1/2" макс. 330 Нм 18 В Energy+ 04-618 від GRAPHITE - це пристрій, що працює від акумуляторної системи Energy+. Він має насадку 1/2" і максимальний крутний момент відкручування гвинтів 330 Нм. Він досягає 180 Нм на 1-й передачі, 280 Нм на 2-й передачі та 320 Нм на 3-й передачі. Має можливість працювати на лівосторонніх швидкостях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Вес | 0.9 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Ключові особливості | Ергономічна рукоятка, світлодіодне підсвічування, ступінь захисту IPX0 |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Ion |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 202 x 75 x 152 |
| Скорость вращения | 2600 об/хв |
| Тип | гайковерт ударний |
Информация для заказа
- Цена: 2 546 ₴










