
Шурупокрут-дриль акумуляторний SKIL 3011 CA 20В безщітковий 55Нм 450·1700об·хв без АКБ та ЗУ (DD1E3011CA)
2 147 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39548
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
SKIL 3011 «20V Max» – високопродуктивний безщітковий акумуляторний дриль, який ідеально підходить для повсякденного загвинчування та свердління. Він входить в асортимент безщіткових інструментів SKIL, що пропонує неперевершене співвідношення ціни та якості. Наш безщітковий двигун швидший, потужніший і працює в 10 разів довше, ніж звичайний щітковий двигун.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skil |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.83 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм /(макс.) |
| Ключові особливості | LED-підсвічування |
| Напряжение | 20 В |
| Скорость вращения | 1700 об/хв |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 2 147 ₴








