
Шурупокрут-дриль акумуляторний SKIL 3065 CA Compact 20В безщітковий без АКБ та ЗП (DD1E3065CA)
3 175 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39550
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторний дриль «20V Max» 3065 є частиною асортименту компактних безщіткових інструментів SKIL. Ці інструменти надзвичайно компактні і пропонують поєднання високої продуктивності, довговічності та неперевершеного рівня зручності. Як і всі інші акумуляторні інструменти SKIL «20V Max», ця модель живиться від акумуляторів і зарядних пристроїв, виготовлених за провідною в цій галузі передовою технологією «PWRCORE 20».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skil |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм /(макс., внутрішній) |
| Ключові особливості | регулювання швидкості, LED-підсвічування, 17+1 положень муфти крутного моменту |
| Напряжение | 20 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 1800 об/хв |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | одномуфтовий безключовий з фіксацією |
Информация для заказа
- Цена: 3 175 ₴










