
Шурупокрут-дриль акумуляторний SKIL 3080 CA XP 20В 130Нм 600·2100об·хв без АКБ та ЗУ (DD1E3080CA)
6 105 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39552
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
«20V Max» 3080 – надзвичайно потужний двошвидкісний акумуляторний дриль із високим крутним моментом, що належить до серії SKIL «brushless XP». Інструменти «XP» забезпечують виняткову продуктивність і довговічність завдяки високим технічним характеристикам і вдосконаленим цифровим безщітковим двигунам. Як і всі інші акумуляторні інструменти SKIL «20V Max», ця модель живиться від акумуляторів і зарядних пристроїв, виготовлених за провідною в цій галузі передовою технологією «PWRCORE 20».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skil |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм /(макс..) |
| Ключові особливості | 23+1 положення муфти крутного моменту |
| Напряжение | 20 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 2100 об/хв /(600-2100об-хв) |
| Тип | шурупокрут-дриль ударний |
| Тип патрона | одномуфтовий безключовий з фіксацією |
Информация для заказа
- Цена: 6 105 ₴









