
Шурупокрут-дриль акумуляторний Makita DDF453RFE 18B 2х3А·год 42Нм 0-400·0-1300 об·хв кейс
13 578 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39553
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Комбінований інструмент від японської марки користується популярністю як серед майстрів-аматорів, так і професіоналів. Поєднуючи переваги 2-х пристроїв (дрилі та шуруповерта), цей універсальний агрегат виконує широкий спектр свердлильних і кріпильних завдань. Він надає високу мобільність, якісні результати та тривалий термін служби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 3 а/год |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 13 мм |
| Ключові особливості | Ергономічний дизайн |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Ion |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 244 x 79 x 220 |
| Скорость вращения | 1300 об/хв /(0 - 400 / 0 - 1.300 об/хв) |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 13 578 ₴




