
Шурупокрут-дриль акумуляторний Makita DDF485RFJ 18В 2х3А·год 27·50Нм 0-500·0-1900об·хв
12 552 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN39554
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Makita DDF485RFJ – акумуляторний шуруповерт для свердління отворів та закручування, відкручування кріпильних елементів. Обладнаний безщітковим двигуном, який забезпечує тривалий термін служби та не потребує технічного обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Ion |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 169 x 79 x 255 |
| Скорость вращения | 1900 об/хв |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 12 552 ₴





