
Викрутка акумуляторна SKIL 2714 GA 4В акб 0.8А·год 5Нм 240об·хв (SD1E2714GA)
2 159 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39555
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторний шурупокрут з унікальною поворотною головкою та зарядним портом USB-C. Акумуляторний шурупокрут SKIL 2714 – це чудовий вибір для загвинчування в умовах обмеженого простору. Його 3-позиційна поворотна головка забезпечує поліпшену ергономіку, дозволяючи з легкістю виконувати роботи в умовах обмеженого простору. Завдяки 3 налаштуванням обертального моменту та зручній кнопці перемикання вперед/назад ця акумуляторна викрутка забезпечує максимальний контроль під час виконання різноманітних робіт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skil |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.36 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 0.8 а/год |
| Ключові особливості | блокування шпинделя, повітряне охолодження |
| Напряжение | 4 В |
| Скорость вращения | 240 об/хв |
| Тип | електровивертки |
| Тип патрона | шестигранник/(6,35 мм / ¼") |
Информация для заказа
- Цена: 2 159 ₴










