
Гвинтоверт імпульсний SKIL 3210 CA 20В до 2500об·хв 140Нм без АКБ та ЗП (SD1E3210CA)
1 983 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39556
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторний ударний шуруповерт SKIL 3210 «20V Max» (18 В) забезпечує високий крутний момент для легкого загвинчування та вигвинчування гвинтів і болтів. Цей акумуляторний ударний шуруповерт має компактну та легку конструкцію з міцним алюмінієвим редуктором, що підвищує його довговічність. Заміна насадок здійснюється легко завдяки швидкозатискному патрону з шестигранним з'єднанням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skil |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.9 кг /(без акумулятора) кг |
| Ключові особливості | реверс, регулювання швидкості |
| Напряжение | 20 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 2500 об/хв |
| Тип | шурупокрути, ударний шурупокрут |
| Тип патрона | шестигранник/(6,35 мм / ¼") |
Информация для заказа
- Цена: 1 983 ₴







