
Гвинтоверт імпульсний SKIL 3225 CA Compact 20В 1800·2500·3100об·хв 250Нм без АКБ та ЗП (SD1E3225CA)
4 861 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39558
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компактний безщітковий акумуляторний ударний шуруповерт із трьома швидкостями та режимом керування «Control mode». Акумуляторний ударний шуруповерт «20V Max» 3225 є частиною асортименту компактних безщіткових інструментів SKIL. Ці інструменти надзвичайно компактні і пропонують поєднання високої продуктивності, довговічності та неперевершеного рівня зручності. Як і всі інші акумуляторні інструменти SKIL «20V Max», ця модель живиться від акумуляторів і зарядних пристроїв, виготовлених за провідною в цій галузі передовою технологією «PWRCORE 20».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skil |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.9 кг /(без акумулятора) кг |
| Ключові особливості | LED підсвічування робочої області, регулювання швидкості |
| Напряжение | 20 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 3100 об/хв // 2500 об/хв / 1800 об/хв |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | шестигранник/(6,35 мм / ¼") |
Информация для заказа
- Цена: 4 861 ₴










