
Камера відеоспостереження Reolink E1 Zoom (E340)
4 518 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN40027
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Більш потужна, але все ще маленька
Зустрічайте нове покоління серії Reolink E1. Розширені функції – 5-мегапіксельна камера Super HD та оптичний зум додані до цієї компактної камери. Плюс двосторонній аудіозв’язок, віддалений перегляд реального часу та інші інтелектуальні можливості допоможуть вам залишатися на зв’язку з тим, що вам дорого. Будьте ближчими до родин і відверніться від турбот.
Чіткість, навіть коли ви наближаєте
Погляньте на свій будинок у форматі Super HD. Або збільшити масштаб, щоб побачити деталі того, що вам дорого, без погіршення зображення. Reolink E Series E340 також добре справляється вночі, з 10 ІЧ-світлодіодами, які охоплюють до 40 футів в умовах низького освітлення.
Панорамування та нахил для автоматичного стеження
Камера може обертатися на 355° і нахилятися на 50°, щоб охоплювати більше областей. Крім того, вона автоматично слідує за людьми та домашніми тваринами та записує стан та маршрути дітей, літніх людей, домашніх тварин, а також зловмисників. Ви також можете повернути камеру вручну.
Автоматичне стеження доступне лише у горизонтальному напрямку.
Двохдіапазонний WiFi для надійного підключення
Доступні як 2,4 ГГц, так і 5 ГГц WiFi-підключення. Ви можете отримати надійний сигнал та більше варіантів бездротового підключення.
Чудова покадрова зйомка
Спостерігайте за змінами годин, днів або навіть тижнів лише за кілька хвилин, що спрощує зйомку краси довгострокових подій, таких як схід та захід сонця.
Керуйте своїми камерами без допомоги рук
Керувати E-Series E340 за допомогою Google Assistant простіше простого. Просто скажіть "Окей, Google, покажи мені заднє подвір’я", і пряма трансляція з’явиться на вашому Google Nest Hub або телевізорах з підтримкою Chromecast.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | REOLINK |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Общие | |
| Вес | 250 г |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Нет |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Диапазон рабочих температур | -10°C~+55°C |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Звукова сигналізація | є |
| Интерфейсы | - |
| Класс защиты | внутрішня |
| Максимальный объем карты памяти | 256 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Разрешение | 8 МП |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 5 В |
| Разрешение видео | 2560х1920 |
| Розміри | 80 x 80 x 111 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Угол наклона | 50° |
| Угол обзора по вертикали | 37° - 75° |
| Угол обзора по горизонтали | 48° - 98° |
| Угол поворота | 355° |
| Фокусное расстояние | 2.8 - 8 мм |
| Форм-фактор | кубічна |
| Формат видео | H.264 |
| Цвет | white |
| Чувствительность | немає даних дБ |
Информация для заказа
- Цена: 4 518 ₴





