
Аккумуляторный моющий пылесос Cecotec Conga Immortal ExtremeSuction 22.2 Animal Hand CCTC-05441 (8435484054416)
2 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN40423
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Легкий ручний пилосос CECOTEC Conga Immortal Extreme Suction з акумулятором потужністю 22,2 В допоможе швидко і зручно прибрати сміття і вологу з найрізноманітніших поверхонь. Він також ідеально підходить для власників домашніх тварин.
Потужний акумулятор
З акумулятором 22,2 В пилосос працює 25 хвилин на одному заряді. За цей час ви встигнете забрати всі проблемні ділянки в квартирі або повністю очистити салон автомобіля.
Аксесуари для різних поверхонь і щітка для вовни
У комплекті з Ручним акумуляторним пилососом CECOTEC Conga Immortal ExtremeSuction поставляються змінні насадки для прибирання меблів, що значно розширює його функціонал, а також щітка для вовни.
Подовжуюча трубка
З подовженою гнучкою трубкою можна легко прибрати в кутах. Вона особливо корисна для власників автомобілів, так як відмінно підходить для ущелин і внутрішніх відділень.
Циклонічна система фільтрації без мішка
З циклонічної системою фільтрації пилосос не втрачає з часом свою ефективність. Замість пилозбірника він оснащений зручним резервуаром для сміття.
Зарядка
Ваш ручний акумуляторний пилосос CECOTEC Conga Immortal ExtremeSuction завжди на ходу з зарядної базою, яка також виконує функцію місця для зберігання. У будь-який момент він готовий до роботи з повним зарядом!
Резервуар об'ємом 500 мл
Пилосос підходить для прибирання не тільки пилу, але і рідин. Резервуар ємністю 500 мл компактний і гігієнічний, його легко спорожняти, можна потім промити, просушити і назад закріпити на пристрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.54 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | без підсвічування |
| Індикатор заряду | є |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, зарядна док-станція, гнучкий шланг, щітка для вовни, щілинна насадка, насадка для меблів, насадка для збору рідин, фільтр HEPA, адаптер для насадок |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | гнучка насадка |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | є |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Потужність всмоктування | немає даних |
| Міні-турбощітка | немає |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Напружка акумулятора | 22,2 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на корпусі |
| Тип пилососу | портативний / автомобільний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе + збирання рідини |
| Турбо-режим | відсутній |
| Турбощітка | немає |
| УФ-обробка | немає |
| Колір | Чорний |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 5 років |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 25 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980 ₴










