Ручний бездротовий пилосос Xiaomi JIMMY JV85 PRO
Ручний бездротовий пилосос Xiaomi JIMMY JV85 PRO - мрія кожної людини, яка цінує чистоту, затишок та технологічність. Найбільш широкий набір насадок у лінійці, вдосконалений суперпотужний двигун, трубка, що згинається, і розумний дисплей вже радують сім'ї в різних країнах світу.
Розумний LED-дисплей
На екрані відображається рівень заряду та режим збирання.
Високоефективний двигун із цифровим керуванням
Потужність безщіткового двигуна складає 600 Вт! При цьому ви отримуєте швидкість обертання 100 000 оборотів за хвилину та силу всмоктування 200 Вт! Повірте, підлога, прибрана таким девайсом, буде надчистою.
Двофазна циклонічна система фільтрації
Нера-фільтр здатний затримувати мікроби та шкідливі мікроорганізми до 0.3 мікрон, водночас він очищає повітря в кімнаті. Додатковий турбо-мотор збільшує потужність всмоктування. Порівняно з іншими пилососами, ефективність цієї технології збільшує продуктивність девайсу на 70%.
Режими та робота акумулятора
Тривалість роботи Xiaomi JIMMY JV85 PRO залежить від вибраного режиму. У стандартному режимі без електрощітки можна розраховувати на 70 хвилин роботи. З встановленою електрощіткою стик пропрацює до 50 хвилин. Ви можете вибрати один із трьох режимів роботи. Група з восьми акумуляторів по 2500 мА * год забезпечує одні з найкращих показників роботи серед стиків!
Зручно прибирати в будь-яких положеннях зі трубкою, що згинається.
Ручка Xiaomi JIMMY JV85 PRO сконструйована під кутом нахилу 65 градусів, що знижує фізичне навантаження з кистей. Забирайте, не прикладаючи надзусиль з ергономікою та невеликою вагою пристрою! Щоб прибрати під меблями, більше не потрібно нагинатися і напружувати спину, адже JV85 PRO оснащений зручною трубкою, що згинається.
Позбавтеся проблеми намотування волосся та пилових кліщів
Спеціальна технологія ручного бездротового пилососу Xiaomi JV85 PRO запобігає намотуванню волосся на щітку. Потужність пилососа, високоефективний фільтр та електрощітка для збирання на м'яких меблів дозволять легко позбутися пилових кліщів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JIMMY |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | без підсвічування |
| Індикатор заряду | є |
| Вага | 3 кг кг |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим + Турборежим |
| М'який валик | є |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Міні-турбощітка | немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Напружка акумулятора | 28.8 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | вертикальний + портативний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе |
| Турбо-режим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Колір | Фіолетовий |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 4 роки |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 70 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 741 ₴











