
Акумуляторний пилосос Deerma T30W XT (DEM-T30W XT)
6 236 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN40514
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний та багатофункціональний акумуляторний пилосос Deerma T30W XT створений спеціально для максимально якісного та ефективного прибирання всього Вашого житлового приміщення. За допомогою високої потужності всмоктування та щітки з вбудованим підсвічуванням зони прибирання, робить процес збору пилу та бруду у багато разів зручнішим та комфортнішим.
Високошвидкісний двигун потужністю 450 Вт забезпечує високу потужність всмоктування 155 АВт, гарантуючи чудове глибоке прибирання найрізноманітніших забруднень, мінімізуючи втрати потужності.
Підсвічування щітки Green Light Dust Reveal. Система підсвічування робочої зони щітки Green Light Dust Reveal не просто збільшує якість прибирання, а й дозволяє легко прибирати навіть у темних куточках будинку для досягнення вищого рівня прибирання.
Пилосос Deerma T30W XT має функцію перетворюватися на міні-пилосос для приєднання різних насадок для більш делікатного прибирання. Високоефективна міні-турбощітка просто дозволяє очищати дивани, крісла або будь-які інші м’які меблі для видалення бруду, пилу або волосся домашніх тварин.
Щітка із системою проти намотування волосся. Шість нейлонових щетинок не дають сплутуватися вовні та волоссю під час прибирання.
Шестиступінчата система фільтрації у поєднанні з 9-конусною циклонною фільтрацією вловлює різноманітний пил та забезпечуює прибирання з ефективністю 99.9%.
Пилосос Deerma T30W XT має акумулятор збільшеної потужності на 7х2500 мАг, що дозволяє прибирати весь Ваш будинок протягом 60 хвилин без необхідності підзарядки.
Яскравий та чіткий LED дисплей показує всю необхідну інформацію під час прибирання.
Спеціальна структура швабри для вологого прибирання утримує достатньо води для якісної та ефективної обробки до 300 м/кв з одного резервуару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Колір | Чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.56 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заряду | є |
| Вага | 2.45 кг кг |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, турбощітка універласьна, міні-турбощітка, центральна трубка, щілинна насадка комбінована 2 в 1, насадка з мікрофібри для вологого прибирання, модуль для вологого прибирання, настінне кріплення, адаптер живлення |
| Для меблів | немає |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | є |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими + Турборежим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | є |
| Потужність всмоктування | 155 Вт |
| Міні-турбощітка | є |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Напружка акумулятора | немає даних |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Підлога/Килим | немає |
| Регулятор потужності | на корпусі |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе + вологе |
| Турбо-режим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 5.5 рік |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 60 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 236 ₴









