
Акустична система Anker SoundCore Select 4 Go Gold (A31X1BB1)
1 636 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN40587
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ідеальна якість звуку в компактному корпусі
Портативна акустика SoundCore Select 4 Go відзначається високою якістю звуку, що дарує неймовірну чистоту та деталізацію, а також потужний, м'який і не гулкий бас. Високоякісна акустична система здатна забезпечити чисте звучання, яке вас вразить своєю потужністю, незважаючи на компактні розміри пристрою. З першого ж прослуховування ви не повірите, як таке багате звучання виходить з цієї невеликої колонки.
Витривалість для активного відпочинку
SoundCore Select 4 Go — це акустика, створена для активного відпочинку. Вона має всі характеристики, необхідні для використання на природі чи в подорожах. Водонепроникність, надійність корпусу та захист від впливу навколишнього середовища дозволяють користуватися колонкою під час прогулянок, кемпінгу чи на пляжі, не переживаючи за її безпеку.
Тривалий час автономної роботи
Незважаючи на свої компактні розміри, SoundCore Select 4 Go оснащена потужним акумулятором, що дозволяє використовувати колонку до 20 годин без підзарядки при рівні гучності до 40% від максимального. Така автономність забезпечить безперервну музику на цілий день, що робить її ідеальним супутником для тривалих поїздок або вечірок.
Повний захист IP67
SoundCore Select 4 Go має рейтинг IP67, що гарантує повний захист від пилу та води. Цей динамік був розроблений, щоб витримувати суворі зовнішні умови, зокрема, його можна використовувати навіть на воді. Така захищеність робить колонку ідеальним варіантом для активного відпочинку на природі — від танців на березі річки до пляжних вечірок, де погодні умови можуть змінюватися.
Потужний звук з динаміком 5W RMS
Колонка оснащена новим потужним динаміком на 5W RMS з неодимовим магнітом і великим пасивним дифузором. Це поєднання дозволяє створити супербас, що не поступається звуком більших акустичних систем. При цьому колонка зберігає баланс звуку, що робить її чудовим вибором для будь-якої музики.
Преміальна якість і стабільність
Матеріали, з яких виготовлена колонк, та якість збірки знаходяться на преміальному рівні. Колонка демонструє стабільну роботу, завдяки продуманій схемі живлення та надійній автономності. Вологозахист дозволяє використовувати її в будь-яких умовах, не турбуючись про погоду або інші зовнішні фактори.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anker |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 2400 мАг |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Вологозахищена | Да |
| Время автономной работы | до 20 годин |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Дополнительно | - |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість / діаметр динаміків | 2 |
| Микрофон | немає |
| Мощность | 5 Вт Вт |
| Питание | Аккумулятор |
| Подсветка | без підсвічування |
| Протиударна | Нет |
| Размер | 121 х 83 х 48.5 мм |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | петля |
| Совместимость | Android |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип подключения | бездротове |
| Формат акустики | 2 |
| Функция Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Цвет | Gold |
| Частотный диапазон | 80 - 16 000 Гц |
| пульт ДУ | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 636 ₴








