
Акустична система JBL Tuner 3 Black (JBLTUNER3BLK)
5 166 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN40607
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кришталево чистий радіозвук будь-де.
Налаштовуйся на розваги та занурюйся в новий захопливий радіодосвід. Наша потужна, портативна колонка-радіо JBL Tuner 3 дозволяє слухати улюблені радіостанції DAB/DAB+/FM і транслювати музику через Bluetooth, даруючи насичений, кришталево чистий звук JBL Pro Sound на кухні, біля басейну, у кемпінгу чи де завгодно. Ми впевнені, що це підніме твій рівень прослуховування.
Готуйся збільшити гучність. Ми посилили драйвер, тож зручна JBL Tuner 3 достатньо гучна, щоб заповнити будь-який простір чистим і реалістичним звуком. Це наше найпотужніше радіо на сьогодні.
Збережи свої шість улюблених станцій, щоб вони завжди були під рукою. Або просто досліджуй ефір і дивись, які несподіванки з’являться на великому, чіткому LCD-дисплеї. У будь-якому випадку ти отримуєш до 15 годин прослуховування з Playtime Boost перед наступною підзарядкою.
Бери його будь-куди, у приміщенні чи на вулиці, використовуючи міцну петлю. Чи слухаєш ти біля раковини у ванній, чи на білому піску пляжу – водонепроникна та пилозахищена конструкція впорається майже з будь-якими умовами.
Знайди свою нову станцію з JBL Tuner 3.
Особливості та переваги
Кришталево чистий звук JBL Pro Sound
Незалежно від того, слухаєш ти музику, розмовні шоу, новини чи спорт, кришталево чистий JBL Pro Sound піднімає твій досвід FM + DAB радіо на новий рівень. Завдяки потужнішому драйверу воно звучить гучніше та відтворює ще енергійніший бас, ніж ти очікуєш.
До 15 годин відтворення
Не переймайся дрібницями — наприклад, зарядкою акумулятора. JBL Tuner 3 забезпечує до 12 годин роботи від одного заряду та ще 3 додаткові години з Playtime Boost.
Водонепроникність і пилозахищеність
Завдяки рейтингу захисту IP68 колонка JBL Tuner легко витримує майже будь-яке середовище — від вечірки біля басейну до пікніка на морському узбережжі.
З’єднання кількох колонок через Auracast
Поділися ефіром. Без зусиль з’єднай дві колонки Tuner 3 у стереопару для стереозвуку з Auracast. Або підключи кілька колонок JBL із підтримкою Auracast, щоб охопити ще більший простір твоєю улюбленою станцією.
Додаток JBL Portable
Використовуй додаток JBL Portable, щоб отримувати оновлення, підтримку й налаштовувати звук своєї колонки. Тож ти завжди отримаєш саме такий звук, який відповідає твоєму настрою, де б ти не був.
Бери із собою завдяки міцному ремінцю
Використовуй ремінець, щоб переносити JBL Tuner 3 по дому або вирушаючи в подорож на природу.
6 кнопок прямого налаштування
Швидко переходь до улюблених станцій за допомогою 6 простих у використанні кнопок.
Перероблений пластик і тканина та упаковка з паперу з сертифікатом FSC
JBL Tuner 3 містить пластик і тканину з переробки для решітки динаміка. Він також упакований у папір із сертифікатом FSC із друком, виконаним соєвим чорнилом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| FM-приймач | є |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вологозахищена | Да |
| Время автономной работы | до 15 годин |
| Відношення сигнал / шум | >80 дБ |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | є |
| Дополнительно | - |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IP68 |
| Кількість / діаметр динаміків | 1 х 1.75 дюйма |
| Материал корпуса | прогумований пластик, тканина |
| Микрофон | немає |
| Мощность | 7 Вт Вт |
| Питание | Аккумулятор |
| Подсветка | без підсвічування |
| Протиударна | Нет |
| Размер | 174.7 x 73.1 x 71.3 мм |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | петля |
| Совместимость | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип подключения | дротове + бездротове |
| Формат акустики | 1 |
| Функция Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Цвет | Black |
| Частотный диапазон | 75 - 20 000 Гц |
| пульт ДУ | немає |
Информация для заказа
- Цена: 5 166 ₴







