
Акустична система Marshall Emberton III Cream (1006712)
8 157 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN40610
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фірмовий звук Marshall із глибокими басами
Emberton III пропонує фірмове звучання Marshall з поліпшеними басами, забезпечуючи насичений і потужний звук. Завдяки функції Dynamic Loudness тональний баланс динаміка автоматично підлаштовується залежно від гучності, створюючи звук, який залишається повним і виразним на будь-якій гучності. Цей динамік подарує вам повноцінний музичний досвід, який вас ніколи не розчарує.
True Stereophonic для об’ємного 360° звучання
Технологія True Stereophonic, унікальна для пристроїв Marshall, забезпечує справжній об’ємний звук на 360°. Музика заповнює простір навколо вас, створюючи ефект занурення, ніби звук виходить звідусіль. Цей динамік змусить відчути музику так, як замислювалося авторами - з глибиною і потужністю.
32+ години портативного відтворення
Emberton III здатний працювати понад 32 години на одній зарядці, що дає вам цілий день безперервного прослуховування. Цей час дасть вам змогу насолоджуватися всіма улюбленими альбомами, а коли зарядка закінчиться, всього за 2 години динамік повернеться до повної готовності, забезпечуючи ще більше часу для музики.
Пило- та водонепроникність із класом IP67
Із захистом IP67 Emberton III готовий до будь-яких умов. Динамік можна занурювати у воду на глибину до 1 метра і тримати там до 30 хвилин, що робить його ідеальним компаньйоном для поїздок і активного відпочинку. Ця міцна конструкція дає змогу зберегти дух Marshall навіть у найскладніших умовах.
Вбудований мікрофон для дзвінків
В Emberton III вбудований мікрофон, що робить його відмінним рішенням для дзвінків. Тепер ви можете відповідати на виклики і спілкуватися без допомоги рук, не перериваючи потік музики. Цей динамік дає змогу легко перемикатися між музикою та дзвінками, роблячи його незамінним пристроєм для повсякденного життя.
Підтримка Bluetooth LE Audio
Emberton III підтримує технологію Bluetooth LE Audio-ready, пропонуючи майбутнє бездротового звуку з можливістю аудіошарингу через Auracast. Ця технологія дає змогу поліпшити якість передавання звуку та відкриває нові можливості для обміну аудіоконтентом, щоб ви могли ділитися музикою легко та вільно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marshall |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.67 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | - |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вологозахищена | Да |
| Время автономной работы | до 32 годин |
| Відношення сигнал / шум | >87 дБ |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Дополнительно | - |
| Индикация | заряджання |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість / діаметр динаміків | 2 х 2 дюйма |
| Материал корпуса | метал, пластик, резина |
| Микрофон | є |
| Питание | Аккумулятор |
| Подсветка | без підсвічування |
| Протиударна | Нет |
| Размер | 160 x 68 x 76.9 мм |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | - |
| Совместимость | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип подключения | бездротове |
| Формат акустики | 2 |
| Функция Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Цвет | Cream |
| Частотный диапазон | 65 - 20 000 Гц |
| пульт ДУ | немає |
| Основные | |
| Мощность | 76 Вт |
| Тип | Портативные |
Информация для заказа
- Цена: 8 157 ₴



