
Блок живлення Cougar GST 750 750W
4 033 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN41043
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія COUGAR GST може похвалитися високоякісною сертифікацією 80 PLUS Gold, що гарантує надійну подачу живлення навіть за умов 40°C. Маючи власну конструкцію роз’єму PCIe 12V-2X6, цей немодульний блок живлення відповідає найновішим стандартам Intel ATX 3.1 та PCIe 5.1. Блок живлення ефективно живить відеокарти наступного покоління за допомогою одного кабелю з контактами 12+4 досягаючи ефективності перетворення до 91%. Він не тільки заощаджує енергію та знижує витрати на електрику, а й забезпечує стабільне живлення всіх компонентів.
Сертифіковано ATX 3.1
Розроблена для підтримки систем наступного покоління серія COUGAR GST відповідає стандарту ATX 3.1. Маючи власну конструкцію 12V-2X6, вона забезпечує живлення графічних карт наступного покоління через один 12+4-контактний кабель. Маючи рейтинг ефективності 80 PLUS Gold, вона забезпечує високоякісну стабільність, довговічність та надійність.
Розроблено для наступного покоління графічних процесорів
Серія COUGAR GST підтримує новітню специфікацію PCIe 5.1: її потужна та стабільна продуктивність відповідає потребам графічних процесорів наступного покоління. Оснащений власним модульним роз’ємом PCIe 12V-2X6, довжина 600 мм забезпечує достатній запас для зниження ризику неправильного з’єднання під час встановлення ПК без необхідності використання адаптера з контактами 6+2.
Ефективність
Серія GST відрізняється високоефективною конструкцією, яка перевершує стандарт 80 PLUS Gold, що допоможе вам заощадити гроші на рахунках за електроенергію.
Ідеальне співвідношення швидкості обертання вентилятора та рівня шуму
Завдяки ексклюзивному 120-міліметровому HDB-вентилятору COUGAR з удосконаленою конструкцією лопатей вентилятора підвищує плавність повітряного потоку та оптимізує безшумну роботу.
HDB-вентилятор
Порівняно з іншими типами вентиляторів, вентилятор з HDB-підшипниками вважається найкращим у своєму класі за рівнем шуму під час роботи та очікуваного терміну служби. Гідродинаміка значно знижує тертя та вібрацію, що призводить до підвищення надійності та тихішої роботи.
Більше стабільності. Менше шуму.
Створений для тихої роботи, ексклюзивний 120-мм HDB-вентилятор COUGAR досягає ідеального балансу між ефективним охолодженням та мінімальним шумом. Оптимізовані канавчасті лопаті вентилятора відлиті з вбудованим стабілізаційним кільцем, що мінімізує вигин під час обертання і знижує турбулентність для оптимального і безшумного охолодження.
Удосконалене регулювання. Стабільна робота.
У комплект входять японські конденсатори з температурою 105°C в режимі очікування, що забезпечує стабільне електроживлення комп’ютера.
Стильний дизайн
Гладкий рельєфний чорний дизайн та оптимальна довжина кабелю забезпечують легку та естетичну збірку ПК.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 62.5А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 6 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| molex | 3 |
| Вес | немає даних кг |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габарити | немає даних |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | 0.91 |
| Модульне підключення | немає |
| Мощность | 750 Вт Вт |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Уровень шума | немає даних |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 4 033 ₴






