
Ваги підлогові Tefal PP1905V0
1 094 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN41333
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Максимальний комфорт у використанні
Великий «невидимий» екран і простора платформа (31х31 см) з LED-підсвіткою забезпечують легке зчитування даних і максимальний комфорт під час використання.
Максимальна вага 180 кг
Ваги витримують до 180 кг і забезпечують точність вимірювання з кроком 100 г — ідеально підходять для людей будь-якої комплекції.
Компактне зберігання
Ультратонкий дизайн (висота 2,2 см) зі стильною скляною платформою дозволяє легко та непомітно зберігати ваги, коли вони не використовуються.
Розумні функції
Ваги Classic автоматично вмикаються і вимикаються при кожному використанні, а також дають змогу обирати між метричною (кг) та імперською (st, lb) системами вимірювання.
Легке очищення
Гладка поверхня із загартованого скла легко очищується, забезпечуючи належну гігієну.
Готовність до використання
Ваги готові до роботи одразу після розпакування — у комплекті три батарейки типу AAA.
Преміальний дизайн
Преміальні кольори та сучасний дизайн — включаючи «невидимий» дисплей — стануть стильним доповненням будь-якого інтер’єру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовимкнення | є |
| Автоматическая идентификация пользователя | немає |
| Автономна робота на одному заряді | немає |
| Автоувімкнення | є |
| Базальна швидкість метаболізму (BMR) | немає |
| Біологічний вік | немає |
| Версия Bluetooth | немає |
| Вид дисплея | звичайний |
| Визначення частки води | немає |
| Визначення частки вісцерального жиру | немає |
| Визначення частки жирової тканини | немає |
| Визначення частки костної тканини | немає |
| Визначення частки м'язової тканини | немає |
| Вимірювання протеїну / білка | немає |
| Габарити | 310х310х22 мм |
| Графік зміни ваги | немає |
| Дополнительно | надтонка конструкція |
| Діагностичні функції | немає |
| Діагональ дисплея | немає даних |
| Единицы измерения | кілограми, фунти |
| Индикатор заряда батареи | немає |
| Комплектация | ваги, батарейки, інструкція |
| Контроль над вагою | немає |
| Крок шкали вимірювання | 100 г |
| Кількість сенсорів | немає даних |
| Материал платформы | пластик, скло |
| Механізм виміру | електронний |
| Пам'ять (кількість користувачів) | немає |
| Розрахунок індексу маси тіла (BMI) | немає |
| Синхронізація з додатками | немає |
| Синхронізація із пристроєм | немає |
| Сумісність пристроїв | немає |
| Тип | звичайні |
| Тип / Місткість батареї | - |
| Тип сенсорів | закриті |
| Тип і кількість елементів живлення | 3хААА |
| Цвет | Синий |
Информация для заказа
- Цена: 1 094 ₴





