
Видеорегистратор Ajax NVR (8ch) black
5 705 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN41703
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Интегрируйте посторонние камеры в систему Ajax без лишних хлопот. NVR обеспечивает полную синхронизацию камеры с охранными устройствами. Удобная навигация: все события отображаются в журнале и привязаны к временным маркерам в видеоархиве. Настройте сценарий, и камеры автоматически приступают к записи с тревогой датчиков. Одновременная поддержка 8 или 16 каналов видеопотока с разрешением до 4K. Поддержка накопителя до 16 ТВ. NVR имеет программный распознаватель движения, непрерывно анализирующий изображение. Зона обнаружения настраивается в Ajax. Можно переключаться между встроенным в NVR опознателем движения и стандартным распознавливателем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Количество каналов | 8 |
| Общие | |
| Вес | 0.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | немає |
| POS термінал | немає даних |
| PoE входи | немає |
| RAID | немає |
| RCA | немає |
| RJ-45 (PoE) | немає |
| RJ-45 (для LAN/WAN) | 1 |
| RJ-45 (для камер) | немає |
| RS-232 | немає |
| RS-485 | немає |
| USB | немає |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| eSATA | немає |
| Вимірювання температури середовища | немає даних |
| Вимірювання температури тіла | немає даних |
| Виявлення ЗІЗ | немає даних |
| Входить до комплекту | відеореєстратор, кабель живлення, кабель RJ45, монтажний комплект, документація |
| Вхідний потік | 100 МБ/с |
| Гаряча заміна HDD | немає |
| Детекція викинутих із вікна предметів | немає даних |
| Детекція куріння | немає даних |
| Детекція обличчя | немає даних |
| Детекція паркування | немає даних |
| Детекція пожежі | немає даних |
| Детекція розмови по телефону | немає даних |
| Детекція руху | немає даних |
| Детекція температури | немає даних |
| Детекція хиткої ходи | немає даних |
| Захист периметра (вторгнення) | немає даних |
| Захист периметру (вторгнення) | немає даних |
| Источник питания | 220V |
| Количество пользователей | немає даних |
| Кількість HDD загальна | 1 |
| Кількість моніторів | немає даних |
| Максимальний обсяг накопичувача | до 16 ТБ |
| Метод стиснення відео | H.265/H.264 |
| Паркування | немає даних |
| Перетин паркану | немає даних |
| Попередньо встановлений накопичувач | немає |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Протоколи мережі | немає даних |
| Підрахунок людей | немає даних |
| Підтримка ОС | Windows, Mac OS, iOS, Android |
| Рабочая температура | 0°C~ + 40°C |
| Роздільна здатність відеовиходів | немає |
| Роздільна здатність запису відео | 8 Мп |
| Розміри (ШхВхГ) | 193х47х193 мм |
| Розпізнавання номера авто | немає даних |
| Розпізнавання обличчя | немає даних |
| Скупчення людей | немає даних |
| Смарт трекінг | немає даних |
| Стандарт Wi-Fi | немає |
| Структурний аналіз | немає даних |
| Теплова мапа | немає даних |
| Тип | NVR |
| Тип камер, що підключаються | IP |
| Тривога (вх/вих) | немає |
| Управление | через сеть + Bluetooth |
| Частота входів | немає даних |
| Частота кадрів | 30 |
Информация для заказа
- Цена: 5 705 ₴

