16-канальный TurboHD видеорегистратор Hikvision iDS-7216HQHI-M2/XT поддерживает 5 типов входных сигналов (HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP) и использует технологию сжатия H.265 pro+ для повышения эффективности хранения данных. Обеспечивает кодирование до 3K / 5 MPLite @ 12 fps и декодирование до 24 каналов IP камер, каждая с разрешением до 6MP. Включает детекцию движения на 16 аналоговых каналах, защиту периметра на 8 каналах и распознавание лиц на 4 каналах. Имеет 2 HDD и компактный корпус 1U, что делает его подходящим для различных установок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Количество каналов | 16 |
| Интерфейсы | |
| RS-485 | Да |
| Общие | |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | 1 |
| POS термінал | немає |
| PoE входи | немає |
| RAID | немає |
| RCA | немає |
| RJ-45 (PoE) | немає |
| RJ-45 (для LAN/WAN) | 1 |
| RJ-45 (для камер) | немає |
| RS-232 | немає |
| USB | 3 |
| VGA | 1 |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| eSATA | немає |
| Вимірювання температури середовища | немає |
| Вимірювання температури тіла | немає |
| Виявлення ЗІЗ | немає |
| Входить до комплекту | відеореєстратор, адаптер живлення, документація |
| Вхідний потік | 256 МБ/с |
| Гаряча заміна HDD | немає |
| Детекція викинутих із вікна предметів | немає |
| Детекція куріння | немає |
| Детекція обличчя | є |
| Детекція паркування | немає |
| Детекція пожежі | немає |
| Детекція розмови по телефону | немає |
| Детекція руху | є |
| Детекція температури | немає |
| Детекція хиткої ходи | немає |
| Захист периметра (вторгнення) | є |
| Захист периметру (вторгнення) | є |
| Источник питания | 12V/3.3A |
| Количество пользователей | 128 |
| Кількість HDD загальна | 2 |
| Кількість моніторів | немає даних |
| Максимальний обсяг накопичувача | до 12 ТБ |
| Метод стиснення відео | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Паркування | немає |
| Перетин паркану | немає |
| Попередньо встановлений накопичувач | немає |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Протоколи мережі | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF, ISUP |
| Підрахунок людей | немає |
| Підтримка ОС | Windows, Mac OS, iOS, Android |
| Рабочая температура | -10°C~ + 55°C |
| Роздільна здатність відеовиходів | 3840х2160, 2560х1440, 1920х1080, 1280х1024, 1280х720 |
| Роздільна здатність запису відео | 6 Мп |
| Розміри (ШхВхГ) | 384х317х52 мм |
| Розпізнавання номера авто | немає |
| Розпізнавання обличчя | є |
| Скупчення людей | немає |
| Смарт трекінг | немає |
| Стандарт Wi-Fi | немає |
| Структурний аналіз | немає |
| Теплова мапа | немає |
| Тип | TurboHD |
| Тип камер, що підключаються | IP |
| Тривога (вх/вих) | немає |
| Управление | миша + через мережу |
| Частота входів | немає |
| Частота кадрів | 30 |
Информация для заказа
- Цена: 12 991 ₴



