
Видеорегистратор Tenda TN3116
2 699 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN41763
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TN3116 - это высокопроизводительные сетевые видеорегистраторы с входным разрешением 4K и выходным разрешением 4 Мп, простым подключением по технологии Plug-and-Play. Благодаря интеллектуальному кодированию для экономии места и совместимости с протоколом ONVIF они легко интегрируются с камерами других производителей. Интеллектуальная категоригоризация видео обеспечивает быстрый поиск, а поддержка ПК, приложений и веб-платформ обеспечивает удобное управление. Идеально подходит для ресторанов, магазинов, офисов, парков и школ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenda |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | 1 |
| POS термінал | немає даних |
| PoE входи | немає |
| RAID | немає |
| RCA | немає |
| RJ-45 (PoE) | немає |
| RJ-45 (для LAN/WAN) | 1 |
| RJ-45 (для камер) | немає |
| RS-232 | немає |
| RS-485 | немає |
| USB | 1 |
| VGA | 1 |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| eSATA | немає |
| Вес | 0.692 кг кг |
| Вимірювання температури середовища | немає даних |
| Вимірювання температури тіла | немає даних |
| Виявлення ЗІЗ | немає даних |
| Входить до комплекту | відеореєстратор, адаптер живлення, документація |
| Вхідний потік | 80 МБ/с |
| Гаряча заміна HDD | немає |
| Детекція викинутих із вікна предметів | немає даних |
| Детекція куріння | немає даних |
| Детекція обличчя | немає даних |
| Детекція паркування | немає даних |
| Детекція пожежі | немає даних |
| Детекція розмови по телефону | немає даних |
| Детекція руху | немає даних |
| Детекція температури | немає даних |
| Детекція хиткої ходи | немає даних |
| Захист периметра (вторгнення) | немає даних |
| Захист периметру (вторгнення) | немає даних |
| Источник питания | 12V/2A |
| Количество пользователей | немає даних |
| Кількість HDD загальна | 1 |
| Число каналов | 16 |
| Кількість моніторів | немає даних |
| Максимальний обсяг накопичувача | до 10 ТБ |
| Метод стиснення відео | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Паркування | немає даних |
| Перетин паркану | немає даних |
| Попередньо встановлений накопичувач | немає |
| Потребляемая мощность | немає даних |
| Протоколи мережі | HTTP, HTTPS, WebSockets, TCP/IP, IPv4, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, DDNS |
| Підрахунок людей | немає даних |
| Підтримка ОС | Windows, Mac OS, iOS, Android |
| Рабочая температура | 0°C~ + 40°C |
| Роздільна здатність відеовиходів | 2560х1440, 1920х1080, 1280х1024, 1280х720 |
| Роздільна здатність запису відео | 4 Мп |
| Розміри (ШхВхГ) | 255x216x44 мм |
| Розпізнавання номера авто | немає даних |
| Розпізнавання обличчя | немає даних |
| Скупчення людей | немає даних |
| Смарт трекінг | немає даних |
| Стандарт Wi-Fi | немає |
| Структурний аналіз | немає даних |
| Теплова мапа | немає даних |
| Тип | NVR |
| Тип камер, що підключаються | IP |
| Тривога (вх/вих) | немає |
| Управление | миша + через мережу |
| Частота входів | немає даних |
| Частота кадрів | 30 |
Информация для заказа
- Цена: 2 699 ₴




