Елегантний та компактний, новий QuickStyle 3 від Braun має надтонкий дизайн, ідеальний для подорожей, а також надзвичайно простий у зберіганні вдома. Просто повісьте його на гачок або покладіть у шухляду чи валізу. Технологія FastSteam забезпечує легке розгладжування в дорозі завдяки подачі пари до 20 г/хв. А коли справа доходить до подорожей, QuickStyle 3 постачається з розумними аксесуарами, які ідеально допоможуть вам виглядати добре: такими як зручний засіб для видалення ворсу та термостійкий чохол для зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Braun |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.77 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальное отпаривание | є |
| Давление пара | немає даних |
| Длина шнура | 2 м |
| Довжина шлангу | немає |
| Додаткові насадки | щітка для тканини |
| Защита от накипи | немає |
| Знімний резервуар для води | є |
| Материал подошвы | пластик |
| Мощность | 1100 Вт Вт |
| Об'єм резервуару для води | 0.07 л |
| Обертання шнура на 360° | відсутнє |
| Основна насадка | пряме випаровування |
| Паровой удар | немає |
| Постійна пара | є |
| Потужність парового удару | немає |
| Потужність постійної подачі пари | 20 г/хв |
| Регулировка температуры | відсутнє |
| Регулятор подачи пара | немає |
| Розміри | 16.2 х 28.5 х 5.8 см |
| Система «Капля-стоп» | є |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | немає |
| Терморукавичка | немає |
| Тип отпаривателя | ручний |
| Цвет | Бежевый |
| Час нагрівання води | 30 сек |
Информация для заказа
- Цена: 1 738 ₴











