
Гайковерт ударний SKIL 3265 CA Compact 20В 1х5А·год 250Нм 2850об/хв (11071900103)
6 294 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN42222
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компактний безщітковий акумуляторний ударний гайковерт з високим крутним моментом із трьома швидкостями та режимом контролю реверсу «Reverse control mode» Акумуляторний ударний гайковерт «20V Max» 3265 є частиною асортименту компактних безщіткових інструментів SKIL. Ці інструменти надзвичайно компактні і пропонують поєднання високої продуктивності, довговічності та неперевершеного рівня зручності. Як і всі інші акумуляторні інструменти SKIL «20V Max», ця модель живиться від акумуляторів і зарядних пристроїв, виготовлених за провідною в цій галузі передовою технологією «PWRCORE 20».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skil |
| Тип патрона | Квадрат 3/8" |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 5 а/год |
| Вес | 0.9 кг /(без акумулятора) кг |
| Ключові особливості | реверс, Індикатор рівня заряду акумулятора, регулювання крутного моменту, регулювання швидкості |
| Напряжение | 20 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 2850 об/хв /(максимальна) |
| Тип | Гайковерт |
Информация для заказа
- Цена: 6 294 ₴










