Управління електропостачанням є однією з найважливіших інвестицій для будь-якої організації. Неможливо запустити обладнання залежно від місцевого джерела живлення, оскільки в більшості випадків його недостатньо, або вимкнення електроенергії може статися раптово, або коливання напруги може пошкодити ваші системи. Таким чином, організації інвестують у системи безперебійного живлення (ДБЖ), щоб уникнути збоїв у подачі електроенергії. Вибір з багатьох систем ДБЖ, який найкраще відповідає вашим вимогам, може виявитися непростим завданням. Hikvision UPS надасть найкраще рішення для цієї проблеми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.5 кг |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Время переключения | 4-6 мс |
| Входное напряжение | 140-290 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Габарити (ШхВхГ) | 412х210х145 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 4 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 48 В |
| Потужність активна | 1800 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Цвет | Чёрный |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 11 583 ₴


