
Приставний стіл OfficePro з регулюванням ODM366B (ODM366B)
3 051 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN45423
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки плавному та тихому регулюванню висоти столик із газовою пружиною ODM366 звільняє користувачів від фіксованої робочої зони та підвищує продуктивність. Приховані коліщатка зменшують висоту основи столу, щоб підходити майже під будь-які ліжка, дивани та крісла. Газова пружина преміум-класу з механізмом самоблокування забезпечує плавне та легке регулювання висоти та фіксує висоту. Міцна колонка разом із міцною рамою підвищує стабільність під час письма або друку. Дрібниці роблять великі справи. Вбудований отвір для чашки запобігає падінню або вислизанню чашки під час руху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 710 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Висувні ящики | немає |
| Висота | 640-990 мм мм |
| Відкриті полиці | немає |
| Кабельний ввід | немає |
| Матеріал рами | Сталева |
| Матеріал стола. | ДСП, пластик |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | немає |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | немає |
| Тип | Комп'ютерний |
| Форма | лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 051 ₴






