
Кронштейн Gembird WM-42ST-02 (VESA200х200)
675 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN46473
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінний full-motion кронштейн для телевізора з одним кріпленням
Підтримує більшість 23-42-дюймових LCD-телевізорів
Сумісність з VESA, макс. 200 х 200 мм
Відстань до стіни 56-415 мм
Дозволяє повертати на 180 градусів і нахиляти на 13 градусів
Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання
Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Способ установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотно-похилий |
| Допустимая нагрузка | 30 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | 56 - 415 мм |
| Рекомендована діагональ | 23" - 42" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100мм, 200x200мм |
| Тип крепежа | настінне |
| Угол наклона | +3/-10° |
| Угол поворота | 180° |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴






