
Кронштейн Gembird WM-70ST-01 (VESA600х400)
1 555 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN46480
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінний кронштейн для телевізора з двома кріпленнями
Підтримує більшість 37-70-дюймових LCD/LED-телевізорів
Сумісність з VESA, макс. 600 мм х 400 мм
Відстань до стіни 78 - 400 мм
Дозволяє повертати на 120 градусів і нахиляти на 20 градусів
Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання
Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Способ установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотно-похилий |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Расстояние от стены | 78 - 400 мм |
| Рекомендована діагональ | 37" - 70" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
| Тип крепежа | настінне |
| Угол наклона | -20° |
| Угол поворота | + 60/- 60° |
Информация для заказа
- Цена: 1 555 ₴






