
Кронштейн Gembird WM-80F-01
772 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN46482
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надпотужний сталевий фіксований настінний кронштейн для РК-екрана
Підтримує більшість РК-телевізорів з діагоналлю від 37 до 80 дюймів
Автоматичні пружинні замки зі швидкознімними шнурами для легкої установки
Сумісність із VESA, макс. 600 мм х 400 мм
Відстань до стіни: 29 мм
Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Допустимая нагрузка | 70 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Расстояние от стены | 29 мм |
| Рекомендована діагональ | 37" - 80" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
| Тип крепежа | настінне |
| Угол наклона | немає даних |
| Угол поворота | немає |
Информация для заказа
- Цена: 772 ₴



