
Кронштейн Gembird WM-80STR-01
2 515 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN46484
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінний поворотний кронштейн для телевізора з подвійним кріпленням
Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 40-80 дюймів
Сумісність із VESA, макс. 600 мм х 400 мм
Відстань до стіни 61-506 мм
Дозволяє повертати на 100 градусів та нахиляти на 10 градусів
Макс. поворот на 90 градусів: дозволяє розмістити телевізор як у портретному, так і в альбомному режимі
Практичні кріплення для кабелю
У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Способ установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотно-похилий |
| Допустимая нагрузка | 50 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Расстояние от стены | 61 мм |
| Рекомендована діагональ | 40" - 80" |
| Стандарти VESA | 100х100, 600х400 мм |
| Тип крепежа | настінне |
| Угол наклона | -3/+7° |
| Угол поворота | 50° |
Информация для заказа
- Цена: 2 515 ₴








