
Настільна лампа 2E PROMETHEUS 30 5Вт 3000-6000K USB-A/USB-C, чорний (2E-DL002BK)
1 062 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN46759
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2E PROMETHEUS 30 – це компактне та зручне LED-рішення для освітлення робочої зони біля ПК. Лампа із сенсорним керуванням забезпечує спрямоване світло без відблисків на екрані. Яскравість – 230 лм, кут освітлення – 45°, передбачено функцію димування. Модель підтримує три температурні режими світіння (3 000 K, 5 000 K, 6 500 K), що дає змогу адаптувати освітлення до різних умов. Виготовлена з міцного алюмінію, довжина корпусу – 30 см. Оснащена рознімами USB-A/USB-C і прищіпкою для кріплення, лампа сумісна з моніторами діагоналлю від 13 до 34 дюймів.
У комплекті є все необхідне для монтажу та зберігання, зокрема кабель USB-C–USB-A/USB-C завдовжки 1,2 м, чохол і викрутка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Материал каркаса | алюминий |
| Тип крепления | Прищепка |
| Тип | Настольная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Вид | офісна/робоча |
| Віддалене управління | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 300 x 50 мм |
| Голосовое управление | немає |
| Динамік | немає |
| Для дітей | Нет |
| Діммінг | немає |
| Ефект розсіяного світла | немає |
| Кольорова температура | 3000 - 6500 K |
| Крепеж | на прищіпці |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 5 Вт Вт |
| Напряжение | немає даних |
| Питание | USB |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | є |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Таймер | немає |
| Тип лампы | світлодіодна (вбудована) |
| Яскравість (світловий потік) | 230 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 1 062 ₴






