
Мікрохвильова піч Panasonic NN-ST34HWZUE
5 638 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN47451
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мікрохвильова піч NN-ST34HWZUE потужністю 800 Вт.
12 автоматичних програм приготування.
Внутрішнє покриття з жароміцної емалі.
Таймер, РК дисплей, блокування від дітей
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Цвет корпуса | Белый |
| Объем | 25 л |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 287 х 485 х 400 мм |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Откидная дверца | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | без грилю |
Информация для заказа
- Цена: 5 638 ₴

