
Монітор ASUS ROG Swift PG27UCDM (90LM0B30-B01971)
51 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN47832
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ROG Swift OLED PG27UCDM – це 27-дюймовий 4K-монітор, оснащений новітньою QD-OLED-панеллю 4-го покоління з частотою оновлення 240 Гц, здатний виводити надзвичайно чіткі зображення й текст. Новітня панель QD-OLED відрізняється більшою довговічністю порівняно з OLED-панелями попередніх поколінь та має мінімальне мерехтіння, навіть якщо частота зміни кадрів змінюється. Завдяки сенсору наближення Neo Proximity Sensor і новому програмному забезпеченню ROG OLED Care Pro за відсутності користувача монітор переходить у режим темного екрана, захищаючи його від вигоряння. Вбудований порт DisplayPort 2.1a стандарту UHBR20 забезпечує повну пропускну здатність 80 Гбіт/с для підтримки передавання нестисненого зображення у форматі 4K з приголомшливою частотою оновлення 240 Гц, що піднімає якість зображення на новий рівень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | OLED |
| Розміри | |
| Вага | 7.62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 610.3x549.5x218.8 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 3840х2160 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 80 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 450 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 420 ₴





