Розглядайте кожну деталь на 23,8-дюймовому 3-сторонньому дисплеї NearEdgeless, що не відволікає увагу, з роздільною здатністю QHD, яка підтримує в 1,77 рази більше пікселів, ніж FHD, для неймовірної чіткості. Насолоджуйтесь надзвичайно чітким зображенням завдяки IPS панелі, отримуйте зображення без спотворень з будь-якого боку завдяки широкому куту огляду. Яскраві зображення сяють завдяки 99% sRGB, плавний потік відео з частотою оновлення 100 Гц, а контрастність стає більш насиченою завдяки коефіцієнту контрастності 1300:1. Подолайте зорову втому та захистіть свої очі завдяки технології Natural Low Blue Light, яка не спотворює кольори.
Прикріпіть його для зручності на кріплення VESA або скористайтеся підставкою з підтримкою LTPS (підйом, нахил, поворот, обертання), щоб підвищити комфорт під час сидіння та перегляду. Створений для кращого користувацького досвіду, робочий процес протікає плавно і швидко завдяки управлінню за допомогою джойстика та оптимізованій системі кабелів для чистоти на робочому столі. Екологічно чистий корпус, що підлягає вторинній переробці, забезпечує вам екологічну безпеку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.4х497.2х178.6 мм |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 38.5 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 821 ₴











