
Монітор Samsung LS24D360GAIXUA
4 194 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN47867
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Екран із вигином 1800R
Ефект занурення став ще сильнішим. Екран із вигином точніше повторює ваше поле зору, збільшуючи кут огляду та відчуття глибини та зменшуючи периферійні подразники, щоб ви могли повністю сфокусуватися на зображенні.
Частота поновлення 100 Гц
Ви не пропустите жодного кадру з вашої гри, відео чи творчого проєкту. Частота оновлення 100 Гц знижує затримки та розмиття, щоб ви не пропустили нічого важливого навіть на великій швидкості.
Ігровий режим
Оптимізація налаштувань гри дасть вам переваги. Колір і контраст миттєво регулюються для чіткого уявлення сцен і відстеження супротивників у темряві, а ігровий режим налаштовує картинку під екран, дозволяючи розглянути всі деталі.
Режим захисту очей Eye Saver та знижене мерехтіння екрана
Подбайте про ваш зір і грайте з комфортом навіть упродовж тривалого часу. Просунута технологія захисту очей, сертифікована TUV, знижує напругу за рахунок мінімізації синього компонента свічення та подразливого мерехтіння екрана.
Роз’єми HDMI та D-SUB
Широкі можливості підключення зовнішніх пристроїв. Підключайте пристрої прямо до монітора для більшої зручності та створюйте власну систему.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | VA |
| Размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 547.8x416.3x214 мм |
| Диагональ экрана | 24" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 19 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 194 ₴









