
Монітор Samsung LS37FG756EIXUA
34 997 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN47880
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підвищіть рівень ігрового досвіду з Samsung Odyssey G7 (LS37FG756EIXUA) - 37-дюймовим монітором із роздільною здатністю 4K UHD (3840х2160) і частотою оновлення до 165 Гц, який поєднує неймовірну чіткість, плавність і швидкодію. Завдяки VA-матриці з кутами огляду 178°/178° зображення залишається яскравим і реалістичним під будь-яким кутом.
Монітор підтримує HDR10 і HDR10+ Gaming, забезпечуючи глибокі контрасти, насичені кольори та реалістичне освітлення в кожній сцені. Яскравість 350 кд/м2 і покриття sRGB 99% дають змогу насолоджуватися точним кольоропередаванням не тільки в іграх, а й під час роботи з фото та відео.
Функції Black Equalizer і Virtual Aim Point дають вам перевагу в динамічних сценах, а Eye Saver Mode і Flicker Free знижують навантаження на очі. Ергономічний дизайн, підтримка VESA-кріплення та сертифікація Windows 11 роблять Odyssey G7 ідеальним вибором для геймерів і професіоналів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Размеры | |
| Вес | 11.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 816x674.4x303.8 мм |
| Диагональ экрана | 37" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2, mini-jack 3.5 мм |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Разрешение экрана | 3840х2160 |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 39 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 34 997 ₴










