
Монiтор Samsung 40" Odyssey G7 (LS40FG756EIXUA) VA Black 180Hz Curved
39 997 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN47881
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монітор Samsung Odyssey G7 40" (LS40FG756EIXUA) - це ультраширокий вигнутий ігровий дисплей формату 21:9 з величезною діагоналлю 40 дюймів і радіусом кривизни 1000R, що забезпечує ефект повного занурення в те, що відбувається на екрані.
Екран виконаний на VA-панелі з роздільною здатністю WUHD (5120х2160), що об’єднує ширину ультраширокого формату і чіткість 4K. Робоча область дисплея - 926х391 мм, що робить його чудовим рішенням для геймерів, творців контенту та багатозадачної роботи.
Типова яскравість становить 350 кд/м2, контрастність - 3000:1, що дає глибокі темні відтінки і яскраві кольори. Підтримка VESA DisplayHDR 600 і HDR10+ Gaming робить картинку реалістичнішою і насиченішою, особливо в динамічних іграх і фільмах.
Монітор відображає 1,07 мільярда кольорів, покриває 90% DCI-P3 і 99% sRGB, забезпечуючи точну передачу кольору і плавні переходи відтінків. Час відгуку - всього 1 мс, а частота оновлення сягає 180 Гц, що гарантує надплавний рух і миттєвий відгук в іграх.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Размеры | |
| Вес | 11.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 928.6x599x303.8 мм |
| Диагональ экрана | 40" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2, mini-jack 3.5 мм |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Разрешение экрана | 5120х2160 |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.88125 |
| Споживана потужність (в роботі) | 39 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 39 997 ₴










