
Монитор Asus 31.5" TUF Gaming VG32VQM5B (90LM0BI1-B01171) VA Black Curved
12 204 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN47976
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TUF Gaming VG32VQM5B — це 31,5-дюймовий вигнутий ігровий монітор QHD (2560 x 1440) з кривизною 1500R, розгоном до частоти оновлення 250 Гц і часом відгуку 0,5 мс (мінімум) для надзвичайно захопливого ігрового процесу. Він оснащений ексклюзивною технологією Extreme Low Motion Blur і AMD FreeSync Premium для усунення ореолів і розривів зображення. Крім того, він також охоплює 120% колірної гами sRGB для чудової контрастності та реалістичних кольорів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 710х507х214 мм |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 145.83403 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 28.6 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 250 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 204 ₴






