
Монітор ASUS ROG Strix XG34WCDG (90LM0B70-B01171)
43 311 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN47978
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Asus ROG Strix XG34WCDG - це ультраширокий преміальний ігровий монітор з вигнутим екраном та технологією QD-OLED, що забезпечує вражаючі характеристики для геймерів та ентузіастів.
QD-OLED панель: поєднання квантових точок (Quantum Dot) та OLED-технології дозволяє отримати глибокий чорний колір, високу яскравість та широкий колірний спектр.
Asus OLED Care Pro: набір технологій від Asus, спрямованих на захист OLED-панелі від вигорання. Включає автоматичне регулювання яскравості, датчик Neo Proximity Sensor, що виявляє відсутність користувача і зменшує яскравість.
Монітор оснащений функціями на основі штучного інтелекту, такими як AI Visual, Dynamic Crosshair та Dynamic Shadow Boost, для покращення візуального досвіду в іграх.
Ексклюзивний застосунок ASUS DisplayWidget Center дає змогу користувачам легко отримувати доступ до функцій OLED Care Pro і налаштовувати параметри монітора за допомогою миші.
Регульована підставка дозволяє нахиляти, повертати та змінювати висоту монітора для комфортного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 812х545х199 мм |
| Діагональ екрану | 34" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, 2хUSB 3.2, 1хUSB 2.0, mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB 3.2, 1хUSB 2.0 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 3440х1440 |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.88125 |
| Споживана потужність (в роботі) | 36 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 175 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 311 ₴



