Підвищіть продуктивність за допомогою ультра-широкого монітора ThinkVision P49w-30
Пориньте у світ захопливих візуальних відчуттів із монітором ThinkVision P49w-30 (63DBRAT1UA). Цей монітор, оснащений IPS матрицею і роздільною здатністю QHD, забезпечує приголомшливо чітке і яскраве зображення. Вражаюча точність кольоропередачі та 98% охопленням колірного простору DCI-P3. Співвідношення сторін 32:9 і кути огляду 178° забезпечують ефективну роботу і багатозадачність.
Занурення в незабутню атмосферу
Ультраширокий монітор ThinkVision P49w-30 кардинально змінить ваші враження від перегляду завдяки 49-дюймовому дисплею, з роздільною здатністю 5120 x 1440 і коефіцієнтом контрастності 2000:1. Вбудовані динаміки потужністю 5 Вт забезпечують захоплюючу якість звуку, гарантуючи високу якість проведення дистанційних нарад за допомогою опціональної веб-камери.
Витонченість у лаконічному дизайні
Надширокий монітор ThinkVision P49w-30, виконаний в елегантному чорному кольорі Raven Black з тонкими бічними рамками завтовшки 2,1 мм, забезпечує сучасний і захопливий перегляд. Підставка, що нахиляється, повертається та регулюється за висотою, дає змогу розташувати екран так, щоб він якнайкраще відповідав вашим потребам. Завдяки сумісності з кріпленнями VESA встановлення та налаштування монітора не займе багато часу.
Можливості під'єднання
Монітор обладнаний численними можливостями під'єднання, включно з чотирма портами USB 3.2 Gen 1, одним портом USB-C 3.2 Gen 1 і одним портом USB-B 3.2 Gen 1. Для відображення високоякісного відео використовуйте два порти HDMI 2.1, порт DP 1.4 або Thunderbolt 4. Порт Ethernet RJ45 забезпечує швидке під'єднання до мережі, даючи змогу завжди залишатися на зв'язку.
ThinkVision P49w-30 виготовлений з урахуванням вимог відповідального виробництва, відповідає стандартам енергозбереження та екологічної безпеки, включно з сертифікатами ENERGY STAR, TCO 9.0, TCO edge 2.0, EPEAT Gold і RoHS. Ви можете бути впевнені, що ваші очі захищені, оскільки монітор також сертифікований за стандартами Eyesafe Display 2.0 і TÜV Low Blue Light.
Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення та широка сумісність
Монітор ThinkVision P49w-30 забезпечує сумісність з операційними системами Windows 10 і Windows 11. Розширте можливості налаштування дисплея за допомогою Lenovo Display Control Center і програмного забезпечення ThinkColour. Функція Smart Power інтелектуально управляє енергоспоживанням, оптимізуючи ефективність і знижуючи вплив на навколишнє середовище, демонструючи прихильність Lenovo принципам екологічної безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 15.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм; 100х200 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 1215.1х576.3х253.9 мм |
| Діагональ екрану | 49" |
| Додаткові роз'єми | 4xUSB 3.2, 2xThunderbolt 4, 1xUSB Type-C, 1xUSB Type-B, mini-jack 3.5 мм, RJ45 |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 83.33403 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 1.33958 |
| Споживана потужність (в роботі) | 265 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 768 ₴











