
Монітор MSI MAG 325QF E18V
10 712 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN48054
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поринь у гру з MAG 325QF E18V. Монітор з чіткою роздільною здатністю WQHD, частотою 180 Гц і швидким відгуком 0.5 мс. Підтримка HDR покращує яскравість, контраст та тіні. Ідеальний для шутерів, RPG, гонок та авіасимуляторів. MAG 325QF E18V робить гру яскравішою та насиченою.
Монітори MSI серії MAG - це надійність і стабільність, на які можна покластися навіть у найнапруженіших ігрових моментах. Міцна конструкція та гарне охолодження забезпечують стабільну роботу всіх важливих компонентів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 713.9x507.9x249.7 мм |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 145.83403 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 712 ₴





