
Монітор Prologix GM2425HD
4 173 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN48069
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Prologix - провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, яка відповідає найкращим стандартам якості.
Незалежно від того, чи ви є індивідуальним користувачем, бізнесом чи корпорацією, Prologix має рішення, що відповідає вашим потребам. Компанія працює з партнерами та клієнтами по всьому світу, надаючи їм найкращі продукти, послуги та технологічні рішення, які допомагають їм досягати своїх цілей та успіху. Prologix - це не просто бренд, це стиль життя, який відображає віру в потужність технологій та їхній вплив на наше життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 166.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає даних |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 36 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 173 ₴










