
Монітор ASUS VG259QMRL5A (90LM0BQ0-B01O71)
9 796 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN48204
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ігровий монітор VG259QMRL5A – 24.5-дюймова панель Full HD Fast-IPS, 310 Гц (OC), 0.3 мс, сумісність з G-SYNC AMD FreeSync Premium, ELMB SYNC, VESA DisplayHDR 400, 99 % sRGB, регулювання висоти, DisplayWidget Center, ігрова штучна інтелігенція.
24.5-дюймовий ігровий монітор Full HD (1920 x 1080) Fast IPS з розгоном до частоти оновлення 310 Гц, розроблений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу
Технологія ASUS Fast IPS забезпечує час відгуку 0.3 мс (GTG) (мін.) для чіткого ігрового зображення з високою частотою кадрів
Сумісність з FreeSync Premium і G-Sync забезпечує безперебійний ігровий процес без розривів
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) у поєднанні з ELMB та змінною частотою оновлення екрану усуває ефект привидів та розривів, забезпечуючи чітке зображення в іграх з високою частотою кадрів
DisplayWidget Center забезпечує легкий доступ до меню OSD та налаштування монітора за допомогою миші
Технологія TUF Gaming A.I з функціями на базі штучного інтелекту для покращення ігрового досвіду користувачів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 559x528x208 мм |
| Диагональ экрана | 24.5" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 16 Вт |
| Угол обзора | 176°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 0.3 мс |
| Частота оновлення | 310 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 796 ₴








