Серія MAG від MSI втілює стабільність та довговічність і створена для найінтенсивніших ігрових сесій. Уся лінійка вирізняється міцною конструкцією з металевою твердістю та чудовим тепловідведенням, що забезпечує стабільність усіх критично важливих ігрових компонентів.
Візуалізуйте свою перемогу за допомогою ігрового монітора MAG 271QP QD-OLED X28. Він може похвалитися панеллю QD-OLED наступного покоління з роздільною здатністю 2560 x 1440 (WQHD), частотою оновлення 280 Гц та швидким часом відгуку 0.03 мс (GtG). Сертифікація VESA для ClearMR 15000 та DisplayHDR True Black 400 забезпечує винятково яскраве зображення та зменшує розмиття від руху. OLED Care 2.0 зменшує ризик вигоряння OLED. Для консольних гравців MAG 271QP QD-OLED X28 оснащений портами HDMI 2.1 із пропускною здатністю 48 Гбіт/с, підтримкою 120 Гц, VRR та ALLM.
Технології Anti-Flicker та Less Blue Light забезпечують дуже комфортний перегляд, зменшуючи мерехтіння та відображаючи нижчий рівень синього світла. Ви можете грати довше, не відчуваючи втоми очей.
MSI OLED Care 2.0 включає кілька функцій, призначених для запобігання появі статичних зображень або елементів на екрані та для регулювання пікових рівнів яскравості, коли це не потрібно.
Панелі QD-OLED мають графенову плівку для чудової теплопровідності та індивідуально розроблені радіатори, що дозволяє працювати без вентилятора для ефективного та безшумного розсіювання тепла, подовжуючи термін служби панелі.
Ігровий монітор MSI створений з використанням технології Adaptive Sync для забезпечення плавного зображення під час гри. Технологія Adaptive Ѕупс синхронізує частоту оновлення монітора з частотою оновлення графічного процесора. Надзвичайно плавне зображення без затримок, яке забезпечує Adaptive Sync, дозволить вам насолоджуватися грою так, як вона задумана.
Завдяки кабельному з’єднанню USB Туре-С ви можете живити свої пристрої (до 15 Вт) та легко відображати зображення в режимі DisplayPort Alt.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 609х416х242 мм |
| Діагональ екрану | 26.5" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini-jack 3.5 мм |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність | 1500000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 280 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 757 ₴











