Включайте и выключайте устройства в любом месте с помощью приложения Meross. Работает с Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, Smart Things. Создавайте графики включения/выключения или таймеры автоматического отключения для автоматической работы. Работает с существующим Wi-Fi. Концентратор не требуется. Есть на сайте Apple HomeKit.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Meross |
| Вес | 130 г |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-порт | немає |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вид | розетка |
| Влагозащита | немає |
| Входить до комплекту | дві розетки, посібник з налаштування |
| Віддалений доступ (через додаток або хмару) | є |
| Голосовое управление | є |
| Дополнительная информация | - |
| З екраном | немає |
| Количество розеток | 2 шт |
| Локальний доступ | є |
| Максимальная нагрузка | 3500 Вт |
| Материал | вогнестійкий полікарбонат |
| Напряжение | 100 - 240 В |
| Облік витраченої електроенергії | немає |
| Облік часу роботи | немає |
| Подсветка | немає |
| Рабочая температура | 0 °C – 40 °C |
| Робота за розкладом | є |
| Робоча вологість | 10 – 90 % відносної вологості, без конденсації |
| Розміри | 67 х 67 х 59 мм |
| Світлова індикація навантаження | немає |
| Совместимость | Apple Home / Alexa / Google Assistant / Samsung SmartThings |
| Стандарт роз'єму | європейський |
| Сумісна версія ОС | Android 6.0 і вище / iOS 10 і вище |
| Таймер | є |
| Терморегулятор | немає |
| Тип під'єднання | бездротовий |
| Управління через додаток Android / iOS | є |
| Управління через концентратор / Hub | немає |
| Управління через пульт (RF / Пульт ДУ) | немає |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 355 ₴






