
Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M560 M.2 2280 PCIe 5.0 x4 NVMe 3D NAND (S78-440L0F0-P83)
5 977 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN49021
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Безкомпромісна швидкість
Компанія MSI рада представити сучасні накопичувачі з приголомшливою швидкістю читання та запису даних. Серія SPATIUM – заряд прискорення для комп’ютера
Підвищіть продуктивність із PCIe 5.0
Новий інтерфейс PCIe Gen 5 та 3D NAND-пам’ять забезпечують швидкість читання та запису до 1.8 разів вищу, ніж у попереднього покоління SSD.
Надійність у роботі
Для продовження терміну служби флеш-пам’яті в накопичувачі використовуються вбудовані засоби захисту даних та корекції помилок.
Створено для перемог
Твердотілі накопичувачі серії SPATIUM можуть похвалитися високою пропускною здатністю. Швидкий обмін даними означає блискавичне завантаження програм та мінімальні затримки під час ігор.
Будьте продуктивнішими!
З накопичувачами SPATIUM ви зможете робити більше! Адже коли фотографії, відеоролики, документи та важкі програми відкриваються миттєво, будь-яка робота виконується швидше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Скорость записи | 8400 Мб/сек |
| Скорость считывания | 10200 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 1 300 000/1 400 000 |
| TBW (ресурс записів) | 600 TБ |
| Время наработки на отказ | 1.5 млн годин час |
| Габарити | 80 х 22 х 2.15 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Контроллер | Phison E31T |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Підтримка NVMe | є |
| Серия | MSI Spatium M560 |
| Споживання енергії | 5.9 Вт |
| Тип памяти | 3D NAND |
| Ударопрочность | немає |
| Энергопотребление | максимум: 5.9 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 5 977 ₴



