Надпотужний, компактний
Розкрийте витончену потужність ноутбука з процесором Intel Core Ultra: Гібридна 3D-архітектура, штучний інтелект, графічний процесор Intel Arc. Intel створений для максимальної продуктивності під час ігор, виконання творчих завдань та роботи на мобільних пристроях.
Нестримна продуктивність під час ігор
Випробуйте максимальну продуктивність з графічним процесором NVIDIA GeForce RTX 30-ї серії. Цей ноутбук, створений на основі архітектури NVIDIA Ampere, поєднує в собі ядра трасування променів, тензорні ядра та потокові мультипроцесори, що забезпечує приголомшливий приріст продуктивності для геймерів.
Максимальна продуктивність
DDR5 - це новітня оперативна пам’ять для ноутбуків, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж DDR4. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 369.7х253.2х17.95 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 53 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX3050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Aspire |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,2 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 41 025 ₴









