Це потужність Intel Inside
Покращуйте свою продуктивність, творчість, ігри та розваги, роблячи все легше, якісніше й швидше разом із прискоренням роботи завдяки технології штучного інтелекту та меншим витратам заряду акумулятора.
Неймовірний дисплей
Пориньте в яскравий OLED-дисплей: бездоганні чорні кольори, широкі кути огляду та приголомшлива контрастність. Ідеальний вибір для фільмів, ігор та редагування візуального контенту.
Зв’язок нового покоління
Розкрийте можливості зв’язку нового покоління з частотним діапазоном 6 ГГц. Насолоджуйтеся блискавичною швидкістю, іграми без затримок і надшвидким переглядом веб-сторінок. Wi-Fi 7 підвищує пропускну здатність й ефективність для забезпечення більш плавного з’єднання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.49 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 226V |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 354.9х250.1х15.9 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 65 Вт-год |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2048x1280 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Aspire |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,1 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 39 027 ₴









