Безмежна продуктивність
Відчуйте неперевершену адаптивність завдяки масштабованій клієнтській архітектурі Intel. Грайте та працюйте в багатозадачному режимі на мобільних ПК на базі процесорів Intel Core 12-го покоління без жодних компромісів.
Широкі можливості
Підвищуйте свою повсякденну продуктивність , використовуючи пристрій у дорозі. Ідеально підходить для ігор, творчості або потокового передавання даних - отримуйте необхідну продуктивність, коли вона вам потрібна.
Графічна потужність, що змінює правила гри
Змініть свої уявлення про ігровий процес з графічним процесором NVIDIA GeForce RTX 20-ї серії. NVIDIA Turing, трасування променів у реальному часі, штучний інтелект і програмоване затінення забезпечують неперевершений ігровий досвід.
Швидкодія
DDR4 - це сучасний стандарт оперативної пам’яті для ноутбуків. Вища швидкість і більша пропускна здатність, ніж у DDR3, ідеально підходять для ігор, редагування відео та створення контенту.
Максимальна продуктивність
Твердотільні накопичувачі швидші, надійніші та довговічніші, ніж традиційні жорсткі диски. Ідеально підходять для ноутбуків, щоб швидко завантажувати ігри, відкривати програми та передавати файли.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core i5-1235U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 362.9х237.8х17.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 48 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX2050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4 ГБ DDR6 |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Aspire |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,3 - 4,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 24 676 ₴









