Випробуйте Aspire Go - ноутбук, що поєднує в собі простоту та безкомпромісність. Продуманий до дрібниць, створений для зручного використання, оснащений усіма необхідними функціями, які допоможуть вам залишатися на зв'язку і працювати продуктивно.
Виняткова продуктивність
Насолоджуйтесь плавною та швидкою роботою завдяки процесору Intel Core, оперативної пам'яті до 32 ГБ та твердотільного накопичувача до 1 ТБ. Насолоджуйтесь збільшеною продуктивністю завдяки винятковій тривалості роботи від акумулятора та підтримці Copilot, вашого повсякденного помічника зі штучним інтелектом.
Захоплюючі візуальні ефекти
Для задоволення потреб користувачів Aspire Go поставляється з різними розмірами екранів з візуально чіткими дисплеями та співвідношенням сторін 16:10. А завдяки технології Acer BlueLightShield ваші очі залишатимуться у комфорті навіть після тривалого використання.
Зручний для користувача дизайн
Доступний у різних кольорах, він дозволяє легко підключати або заряджати ваші пристрої через два повнофункціональні порти USB Type-C, а Wi-Fi 6 і HDMI роблять роботу з цифровими технологіями швидше, зручніше та приємніше.
Оптимізація без зайвих зусиль
Інтуїтивно зрозуміле керування пристроєм одним натисканням кнопки за допомогою технології AcerSense, яка керує часом роботи від акумулятора, сховищем даних та програмами для оптимальної продуктивності.
Дружній до планети
Ноутбук Aspire Go, упакований у 100% матеріалів, придатних для вторинної переробки та оснащений компонентами, виготовленими з переробленого пластику, має сертифікат Energy Star та реєстрацію EPEAT, що дозволяє вам зробити більш відповідальний вибір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core i7-1355U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | 2 х USB Type-C |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 344.2x243.45x19.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.3" |
| Емкость аккумулятора | 53 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Aspire |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,7 - 5,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 25 585 ₴










