Ноутбук Extensa 15 розроблений для ділових людей, яким потрібна достатня обчислювальна потужність та функціональність на кожен день. У ньому є все, що потрібно для комфортної роботи, а час автономної роботи сягає 9 годин. Цей 15.6-дюймовий ноутбук з великим екраном забезпечує високу продуктивність та надає повний набір важливих бізнес-функцій, а також оснащений цифровою клавіатурою.
Неймовірна швидкодія
Працюйте швидко та ефективно в режимі багатозадачності завдяки потужному процесору AMD Ryzen, відеокарті AMD Radeon та пам'яті DDR5.
Приголомшливе зображення
IPS-дисплей FHD з діагоналлю 15.6 дюймів та вузькою рамкою створює більш високе співвідношення розмірів екрану та корпусу. Крім того, технологія ComfyView зменшує відблиски за рахунок обмеження відбитого світла, забезпечуючи комфортніший перегляд зображення на екрані.
Чудова якість відеозв'язку
Працювати з дому зручно як ніколи. Завдяки продуманому розташуванню антени Wi-Fi 6 (802.11ax) із технологією MU-MIMO забезпечується надійний сигнал бездротового підключення. Оптимізована цифрова веб-камера, мікрофон і два вбудовані стереодинаміки створюють чудову якість звуку та зображення.
Удосконалений дизайн
Стильний корпус Extensa 15 став ще тоншим і легшим. Мінімальна вага ноутбука становить менше 1.9 кг, а товщина – менше 20 мм, тому його зручно носити із собою. Автономна робота до 9 години забезпечить ефективну роботу протягом усього робочого дня.
Швидше сховище
Оцініть неймовірно високу продуктивність завдяки твердотільного накопичувача PCIe NVMe. Усі процеси відбуватимуться швидше - від завантаження до повсякденних обчислень та відкриття мультимедійних файлів.
Велика кількість портів
Швидке та легке підключення до периферійних пристроїв завдяки максимальній кількості опцій. Ноутбук оснащений різними портами, включаючи 1 порт USB 2.0, 2 порти USB 3.2 Gen1, HDMI та багато інших.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.73 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 362.9х237.5х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 53 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Extensa |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,8 - 4,3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 18 319 ₴











